ЗНВК "Світанок"
Головна>Співпраця з батьками>Як примножити любов у своїй родині

Як примножити любов у своїй родині

День святого Валентина приходить і йде, і хоча, безумовно, доречно демонструвати свої почуття коханій людині за допомогою великих червоних сердечок, розкішних троянд, кондитерських смаколиків і романтичних листівок, ви також можете передати головний зміст цього особливого дня іншим, найдорожчим людям у вашому житті.

Романтика – це дійсно величезна частина Дня святого Валентина, що набув такої популярності у нашій країні, однак важливо щиро, з теплотою душі й серця демонструвати членам своєї сім'ї, як сильно ви турбуєтесь про них і любите їх. Далі пропонуються п'ятнадцять простих способів прояву любові до своєї сім'ї протягом усього року!

1. Визнайте свою неправоту. Членам вашої сім'ї, особливо дітям, важливо знати, що ви вмієте визнавати свої помилки та прагнете виправляти їх.

2. Посміхайтесь дітям, коли вони входять до кімнати, просто тому, що ви раді їх бачити.

3. Помічайте, коли дитина (і чоловік) роблять щось позитивне, і хваліть їх прилюдно.

4. Протягом тижня якнайчастіше всією сім'єю проводьте час за обіднім столом. Це не обов'язково повинні бути сімейні вечері, адже задати тон робочого дня за смачним сімейним сніданком також важливо й корисно.

5. Не порівнюйте свою дитину з іншими дітьми. Кожна дитина індивідуальна і повинна знати, що ви підтримуєте й любите її за те, якою вона є, а не за те, ким вона не є.

6. Щодня кажіть своїм дітям, що любите їх.

7. Щодня міцно обіймайте дітей і членів своєї сім'ї.

8. Наскільки дозволяє ваш графік, беріть участь у шкільному житті ваших дітей, включаючи роботу в батьківському комітеті, відвідування батьківських зборів і підтримку шкільних і спортивних занять.

9. Навчайте дитину хороших манер, вихованості та чарівних слів!

10. Учіться уважно слухати, коли ваші діти й чоловік діляться з вами своїми почуттями та переживаннями.

11. Проводьте індивідуальний час з кожним зі своїх дітей і чоловіком, а також повністю присвячуйте кожному з них один день протягом місяця.

12. Систематично відправляйте своїм дітям і чоловіку сповнені любові послання й вигадливі листівки вдячності.

13. Будьте ласкаві до себе. Демонструйте сім'ї, що ви цінуєте турботу про себе, цим ви дасте їм зрозуміти, наскільки важливо любити й поважати себе для благополуччя всієї родини та щастя кожного з них.

14. Постійно дивуйте своїх близьких їх улюбленими смачними стравами та десертами.

15. Дайте можливість вашій дитині раз на тиждень складати самостійно меню вечері.

 

На початок

Оновлено 19.02.2019