ЗНВК "Світанок"
Головна>Новини

Положення про порядок направлення дітей на оздоровлення та відпочинок до "Міжнародного дитячого центру "Артек" і "Українського дитячого центру "Молода гвардія". Переглянути

09 листопада 2018 року в ЗНВК "Світанок" пройшло свято "День української мови та писемності".

Написання радіодиктанту національної єдності педагогами закладу.

07 червня 2018 року о 17:00 відбудуться збори для батьків майбутніх першокласників.

01.03.2018 року відбувся творчий звіт педагогів, які атестуються у 2017-2018 н.р. з проблемних тем.

На педараді виступали директор Кінінєєва Т.П., заступник директора Плотниква О.В., слухали про роботу педагогів в межах роботи методичних об’єднань керівників м/о Кожухар С.П., Гупало Л.М. Звіти педагогів про професійну діяльність в межатестацйний період Малоіваненко С.В., вчителя початкових класів, Кукол Н.В., вихователя ГПД, , Пасько І.Є., методиста, Бєлякову Ю.О. та Ворошкову Т.Є., вчителів англійської мови, Гупало Л.М. та Полякову Н.В., вихователів дошкільного підрозділу, були змістовними, цікавими, супроводжувались презентаціями та відеоматеріалами.

За підсумками роботи педагогічного колективу над методичною темою комплексу 30.11.2017 р. було проведено педагогічну раду на тему «Про діяльність педагогічного колективу щодо творчої реалізації завдань методичної теми «Використання сучасних інноваційних технологій в системі роботи педколективу в межах наступності між шкільною та дошкільними ланками освіти». Адміністрацією було підведено підсумки діяльності педагогів, відмічені позитивні досягнення вчителів та вихователів у фаховій майстерності, представлено презентацію з матеріалами фото та відео уроків, занять, позаурочного виховного процесу з використання сучасних інноваційних технологій. Кожен педагог підготував бліц-виступ з власної проблемної теми, поділився найкращими результатами. Вчитель фізичної культури Левченко Д.О., вчитель англійської мови Бєлякова Ю.О. та вихователь дошкільного підрозділу Гупало Л.М. поділились досвідом своєї роботи з педагогами комплексу.

Вчитель фізичної культури Левченко Д.О. ознайомила колектив з досвідом роботи з теми «Методи, форми, прийоми фізкультурно-оздоровчої роботи на уроках фізичної культури», який представила на районному етапі Всеукраїнського конкуру «Учитель року» в номінації «Фізична культура», розповіла про використання інтерактивних форм роботи на уроках та нетрадиційних підходах до навчально-виховного процесу.

Національна дитяча "гаряча лінія" 116 111, яка є безкоштовною, анонімною та конфіденційною. Консультування батьків, дітей щодо питань збереження життя чи здоров'я дітей, захисту їх прав та інтересів:
будні: з 12:00 до 20:00
субота: з 12:00 до 16:00.

Шановні батьки!

Педагогічний колектив ЗНВК «Світанок» звертається до Вас з проханням підтримати педагогів нашого комплексу в VIII міській педагогічній виставці перспективного досвіду, здійснивши голосування в мережі Інтернет за посиланням в номінаціях:

  • «Оновлення змісту викладання навчальних предметів» в розділі «Іноземна мова» проголосувавши за Бєлякову Ю.О., вчителя початкових класів;
  • «Виховання і розвиток» - за вихователів групи продовженого дня Єременко В.М., Ворошкову Т.Є., Ковальчук Д.В.;
  • «Освіта майбутнього» - секція «Початкова освіта», віддавши свій голос за Федорову О.М., Тригуб О.В., вчителів початкових класів.

Педагогічний колектив

30.01.2018 В рамках программи "Профілактика стоматологічних захворювань у дітей старших груп" у ЗНВК "Світанок" відбулась зустріч лікарів стоматологів з дітьми груп "Веселка" та "Сонечко".
15.01.2018 З метою становлення нової української школи необхідно вчителям початкових класів пройти навчання на сайті.Пропонуємо батькам майбутніх першокласників пройти навчання за цим планом.
09.11.2017 Відбувся радіодиктант національної єдності.

"Диктант написано - ждемо оцінку"

"Разом пишемо Всеукраїнський диктант"

"Перевірка знань з української мови ніколи не зайва"
29.09.2017 Відбувся святковий концерт присвячений "Дню працівників освіти".
Оркестр дошкільнят гр.Сонечко.
Учні 1-х класів. Пісня "Першокласник".
Учні 3-Б кл. Сценка "Двійка".
Учні 4-А кл. Пісня "Бажаєм вам добра".
Учні 4-А кл. Пісня "Любі вчителі".
Зразок учнівського квитка
02.06.2017 р. в ЗНВК «Світанок» за сприянням Головного Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій на чолі з головним інспектором відділу НТР Залати Є.М., за підтримки голови Ради комплексу Копана С.М. , педагоги та працівники комплексу пройшли навчання з пожежної безпеки . Під час заняття адміністрації та працівникам було надано теоретичні та практичні знання про види вогнегасників, терміни їх придатності, правила їх використання в надзвичайних ситуаціях. Головним Управлінням Державної служби з надзвичайних ситуацій було розповсюджено фахову газету «Ситуація» серед працівників та вручено календарі вихованцям дошкільного відділення.
09 червня відбувся звіт директора Запорізького навчально-виховного комплексу «Світанок» Кінінєєвої Тамари Павлівни перед педколективом, батьківською радою, громадськістю.
Особливу увагу в своєму звіті директор спрямувала на створення умов для рівного доступу вихованців та учнів щодо здобуття повної загальної освіти, а також безпечних умов в організації навчально-виховного процесу
Позитивним моментом у звіті директора була інформація голови ради комплексу щодо співпраці батьків та педагогів, фінансової допомоги батьків в організації навчально-виховного процесу.
Голова благодійного фонду комплексу розповіла про витрати благодійного фонду з 01.09.2015р. по 31.05.2016р.
Ремонтні роботи комплексу влітку 2015 року.

Блок харчування

Рибний цех

Група "Малюк"

Група "Малюк"

Група "Краплинка"

Група "Краплинка"

Група "Капітошка"

Група "Капітошка"

Група "Сонечко"

Роздягальня 1-Б клас

1-А клас

2-А клас

Оновлено 13.11.2018